Hastane yönetiminden bayram ziyareti

Karasu Devlet Hastanesi (KDH) yönetimi, bayramın ilk günü hastane personeli ve hastaları ziyaret ederek bayram tebriğinde bulundu.

Hastane yönetiminden bayram ziyareti

Kurban Bayramı’nın ilk günü olan 1 Eylül Cuma günü, Karasu Devlet Hastanesi’nde (KDH) tedavi görmekte olan hastaları ve hastane personelini ziyaret eden KDH Başhekim Vekili Ümit Çakmak ile KDH Müdürü Ali Kahrıman; hasta, hasta yakınları ve personelin bayramını kutladı. İlk olarak acil servisi gezen ve ardından servisleri ziyaret eden Çakmak ve Kahrıman, bayram tebriğinde bulunduktan sonra hasta ve hasta yakınlarının sorunlarını dinledi. Hastane personeli ile de bayramlaşan yönetim, personelin de ihtiyaçlarına kulak verdi.

 

Çakmak ve Kahrıman, “Bu kutsal günde, öncesi ve sonrasında insana hizmet Hakk’a hizmet anlayışı ile kutsal görev ifa eden güler yüzlü, çalışkan ve fedakar tüm sağlık çalışanlarımıza gönülden teşekkür eder, sevgi ve saygılarımızı sunarız” dedi. Hastane yönetimi, hasta ve hasta yakınlarına da geçmiş olsun dileklerini iletmeyi ihmal etmedi. Tedavi görmekte olan hastalar ise, “KDH yönetiminin böyle ince bir davranışta bulunması bizleri çok mutlu etti. Kendilerine ve duyarlı hastane personeline teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı”

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2017, 19:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER