O mekan mühürlendi, Zabıta Müdürlüğü’nden açıklama gelmedi

Karasu Gölköprü Mahallesi’nden Piyade Teğmen Ömer Faruk Civelek’in şehit olduğu gün, akşam saatlerinde Karasu sahilinde hizmet veren bir işletmede konser düzenlenmesi, şehit haberini alanlar tarafından tepkiyle karşılandı. İşletme, valiliğin jet kararıyla mühürlenirken, gerekçesinin belge eksikliği olduğu iddia edildi. Konuya ilişkin Karasu Belediyesi’nden bir açıklama yapılmadı.

O mekan mühürlendi, Zabıta Müdürlüğü’nden açıklama gelmedi


-

Karasulu Piyade Teğmen Ömer Faruk Civelek, Kuzey Irak’ta Pazar günü Pençe Kilit Harekatı’nda şehit oldu. Şehadet haberinin öğle saatlerinde ilçeye geldiği aynı gün Karasu sahilinde bir işletmede konser düzenlenmesi, vatandaşlar tarafından tepkiyle karşılandı.

Pazartesi günü akşam saatlerinde il basınında Sakarya Valiliği’nin jet kararıyla mühürlendiğine dair haberler yapılırken gerekçe olarak belge eksikliği olduğu iddia edildi. Karasu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince mühürlenen mekan ile ilgili Karasu Belediyesi’nden ise henüz bir açıklama gelmedi.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2022, 11:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Bunela
Bunela - 5 ay Önce

Madem eksiği vardı daha önce görevini yapmayan zabıtlar ne zaman mühürlenecek merak ediyorum… basın açıklaması bekliyorum

SIRADAKİ HABER