Paketlerini almaya gelmediler

Cumhurbaşkanlığı tarafından yaklaşık 10 gün önce 65 yaş üzeri vatandaşlara, muhtarlıklar aracılığıyla maske ve kolonya verildi. Çok sayıda mahalle sakininin hala paketlerini almadıklarını belirten Muhtar Avcı, “Maske ve kolonya dağıtımımız devam ediyor. Vatandaşlarımız en yakın zamanda gelip alsın” dedi.

Paketlerini almaya gelmediler


KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu

Esra Angün'ün haberi

Yaklaşık 10 gün önce mahalle muhtarlıklarına Cumhurbaşkanlığı tarafından 65 yaş üzeri vatandaşlar için maske ve kolonya gönderildi. 65 yaş üzeri vatandaşlar, kendilerine gönderilen paketleri ikamet ettikleri mahalle muhtarlarından temin edebilecek.

 

İncilli Mahallesine 660 paketin ulaştığını belirten Mahalle Muhtarı Mehmet Zeki Avcı, “Bunu duyan, bilen vatandaşlarımız geldi. Ancak elimde hala ulaştıramadığım, muhtarlığa gelmeyen çok sayıda vatandaşlarımız var” ifadelerini kullandı. Avcı, paketin içinde ayrıca Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan vatandaşlara özel mektubunun da olduğunu söyledi.

 

 

Vatandaşların TC kimlik numaralarıyla muhtarlıklara gelip paketlerini alabileceklerine değinen Muhtar Avcı, “Evlerinden çıkamayan 65 yaş üzeri vatandaşlarımızın yakınları da, şahsın bilgileriyle gelip alabilir. Dağıtımımız devam ediyor. En yakın zamanda vatandaşlarımızı muhtarlıklarımıza bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2020, 13:47
YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet akdağ
ahmet akdağ - 2 yıl Önce

muhtar 65 yaş üstünü sen dağitacan

SIRADAKİ HABER