Yataş 160x600 SOL
Yataş 160x600 SAĞ
Medya Karasu 660x90
Fiberix 1000x90
Haber Detayı
23 Nisan 2017 - Pazar 22:47 Bu haber 2506 kez okundu
 
Böylesi ne görüldü, ne duyuldu
Karasu’da 23 Nisan Pazar günü üç mevsim birden aynı anda yaşandı. Karasu’nun birbirinden farklı bölgelerinden paylaşılan fotoğraflar, görenleri şaşkına çevirdi.
GÜNDEM Haberi
Böylesi ne görüldü, ne duyuldu

Karasu’nun yüksek kesimleri, 23 Nisan Pazar gününe karla uyandı. Karasu, Kocaali, Çamdağı ve Düzce iline doğru olan bölgelerde kar yağışının etkili olduğu görüldü. Kar kalınlığının yer yer 5-6 cm olduğu belirtildi. Karasu ilçe merkezinde ise sabahın ilk saatlerinden itibaren sağanak yağmur hakimdi.

 

Aralıksız yağan yağmur, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarının da yapılmasına engel oldu. Yağış nedeniyle, Hükümet Konağı’nda yapılması planlanan çelenk koyma töreni iptal edilirken, kutlamalar şehir stadında gerçekleştirilemedi ve konferans salonuna alındı. Yağmur suları, ilçe merkezinde yol çalışması yapılan Plaj Caddesi ile Meslek Lisesi caddesini tamamen kapladı.

 

Öğlen saatlerinde ise Karasu sahilinde vatandaşların, dizlerine kadar Karadeniz’in serin sularına girdiği görülmesi şaşkınlık yarattı. Bazı vatandaşların ise sahilde yürüyüş yaptıkları ve güneşin tadını çıkardıkları gözlerden kaçmadı. Birbirinden farklı bölgelerde hem kışın, hem ilkbaharın hem de sonbaharın aynı anda yaşanması görenleri şaşkına çevirdi.

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Böylesi ne görüldü, ne duyuldu
Böylesi ne görüldü, ne duyuldu
Böylesi ne görüldü, ne duyuldu
Satılık Daire 665x300
Yorumlar
Haber Yazılımı