Gamze ve Talha Enes’in en mutlu günü

Öncü Karasu Gazetesi ve Karasu Haberleri İnternet Medyası köşe yazarı Talha Enes Elmacı, Gamze Karadeniz ile hayatını birleştirdi. Genç çiftin nikah törenine katılım yoğun olurken bu mutlu günün şahitliğini MHP Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül yaptı.

Gamze ve Talha Enes’in en mutlu günü


-

Gülüşan ve Tamer Karadeniz’in kızı Gamze Karadeniz; Fatma ve Rüstem Elmacı’nın oğlu, Öncü Karasu Gazetesi ve Karasu Haberleri İnternet Medyası köşe yazarı Talha Enes Elmacı ile hayatlarını birleştirdi. 29 Ağustos Pazar günü Küçükboğaz Gölpark Düğün Salonu’nda gerçekleşen düğün cemiyetine katılım yoğun oldu. Gamze ve Talha Enes çiftinin nikah şahitliğini MHP Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül yaptı.

Düğünde Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Ülkü Ocakları İl Başkanı Soyhan Sofuoğlu, MHP İlçe Başkanı Münir Ali Kara, AK Parti Karasu İlçe Başkanı Hasan Yavuzyiğit, Karasu Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Karakaş, MHP Kocaali İlçe Başkanı Adnan Arar, Karasu Ziraat Odası Başkanı Selami Arık, Saadet Partisi İlçe Başkanı Oğuzhan Coşkun ve çok sayıda siyasi isim ile ilçe protokolü katıldı.

Biz de Öncü Karasu Gazetesi ve Karasu Haberleri İnternet Medyası köşe yazarımız Talha Enes Elmacı ve Gamze Karadeniz’e bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2021, 19:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER