İlçe Emniyet Müdürlüğü Komiseri Tolga Şanlı, Memnune Karakaş ile evlendi

Karasu İlçe Emniyet Müdürlüğü Komiseri Tolga Şanlı, Karasulu Memnune Karakaş ile hayatını birleştirdi. Genç çiftin nikah şahitliğini damadın meslektaşı Komiser Mahmud Kırım ve Ayşenur Yiğit üstlendi.

İlçe Emniyet Müdürlüğü Komiseri Tolga Şanlı, Memnune Karakaş ile evlendi


-

Fatma ve Yusuf Karakaş’ın güzeller güzeli kızı Memnune Karakaş ile Fadimana ve Mehmet Şanlı’nın yakışıklı oğlu Tolga Şanlı, dünya evine girdi. Genç çiftin düğün töreni 8 Ekim Cumartesi günü Gölpark Düğün Salonu’nda gerçekleştirildi.

Genç çiftin düğün törenine Karasu Kaymakamı Dr. Ahmet Naci Helvacı, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Karasu İlçe Emniyet Müdürü Halil Akyol’un yanı sıra çok sayıda davetli katılım sağladı. Genç çiftin nikahını Başkan İshak Sarı kıydı ve nikah şahitliğini İlçe Emniyet Müdürlüğü Komiseri Mahmud Kırım ve Ayşenur Yiğit üstlendi.

İlk danslarıyla davetlileri kendilerine hayran bırakan Memnune ve Tolga çiftinin dün boyunca sevimli pozları dikkatlerden kaçmadı. Özel günlerinde yalnız bırakmayan davetlilere teşekkürlerini ileten genç çift, onlarla hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmedi.

KarasuHaberleri.com İnternet Medyası ve Öncü Karasu Gazetesi olarak çiftimize ömür boyu mutluluklar dileriz.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2022, 12:07


YORUM EKLE
YORUMLAR
Fevzi Sağlam
Fevzi Sağlam - 2 ay Önce

Rabbim mesut bahtiyar etsin.Beraberlikleri bir ömür sürsün.

SIRADAKİ HABER