Karasulu sanatçı, üçüncü klibiyle coşturacak

Uzun yıllardır Karadeniz müziğine gönül veren ve son üç yıldır da profesyonel olarak müzik piyasasında adından söz ettiren Karasulu sanatçı Serkan Baş, üçüncü klibini horon ile taçlandırdı. Baş’ın klibi, Eylül ayında Karadeniz müziği hayranlarının beğenisine sunulacak.

Karasulu sanatçı, üçüncü klibiyle coşturacak

-

SERKAN BAŞ - CİLVESİNE NAZINA (izle):

...

Karadeniz müziğinin sevilen seslerinden olan Karasulu sanatçı Serkan Baş, üçüncü klibini “Cilvesine Nazına” isimli şarkısına çekti. Baş, klip çekimlerini Karasu’nun Kızılcık Mahallesi’nde yeşil bir doğa manzarası eşliğinde çekti.

Daha önce iki klibi yayımlanan Serkan Baş, hayranlarının karşısına “Çifte Çamlar” ve “Vardı Bir Hayalimiz” ile çıkmıştı. Üçüncü klibi olan “Cilvesine Nazına”, Eylül ayında ekranlarda ve sosyal medya ile dijital platformlarda yerini alacak.

Karasulu Karadeniz Sanatçısı Serkan Baş, “Pandemi sürecinin ardından insanlarımızı biraz da olsa sıkıntı, stresten uzaklaştırabilmek adına üçüncü klibimi hareketli bir horon olan şarkımıza çektik. Şarkımızı Kızılcık’ın eşsiz doğal güzellikleriyle süsledik” dedi.

Bu haber KarasuHaberleri.com’un özgün haber içeriğidir. Haber metni veya haber görselini başka bir kaynakta görürseniz çalınmış demektir. Bu tür kopyala yapıştır kaynaklara itibar etmeyiniz. Emek hırsızlığına göz yummayınız.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 02 Eylül 2021, 11:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER