Üçü bir arada mutluluk

Karasulu Aziz Murat Şirin ile Yasemin Ediş, evlilik yolunda ilk adımı attı. Kız isteme, söz ve nişan merasiminin bir arada olduğu program, kız evinde gerçekleşti.

Üçü bir arada mutluluk

-

Neziha ve Bülent Ediş’in güzeller güzeli kızı Yasemin Ediş ile Meryem ve Mehmet Şirin’in yakışıklı oğlu Aziz Murat Şirin, evlilik yolunda ilk adımı attı. Kız isteme ve nişan merasiminin bir arada olduğu tören, Yasemin Ediş’in baba evinde gerçekleşti.

Kız isteme görevini Aziz Murat Şirin’in amcası Nusret Şirin üstlenirken nişan yüzüklerini damat Şirin'in eniştesi Aziziye İlkokulu eski Sınıf Öğretmeni Mustafa Çolak taktı. Kurdelelerin kesilmesinin ardından program, oyun havaları ile devam etti.

Genç çiftin tören boyunca sevimli pozları dikkat çekti. Çiftin bu özel günlerine aile ve yakınları da şahitlik etti. Aziz Murat Şirin, taze gelin Ediş’in kendi elleriyle hazırladığı tuzlu kahveyi de içerek geleneği tamamladı.

Biz de, KarasuHaberleri.com İnternet Medyası ve Öncü Karasu Gazetesi olarak genç çiftimizi bir ömür mutluluklar diliyoruz.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2021, 21:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
.
. - 5 ay Önce

O kadar düğün oluyor, neden onları da paylaşmıyorsunuz. Çevrenizdekileri paylaşıyorsunuz. Adil olmak herkesin harcı değil!

SIRADAKİ HABER