Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Kaynarca ziyaretinde muhtarlarla bir araya geldi. Kaynarca Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Sakarya ve muhtarlar tarafından karşılanan Alemdar’a Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, Cumhur İttifakı Kaynarca Belediye Başkan Adayı Mustafa Özer, AK Parti Kaynarca İlçe Başkanı Muhammet Ali Pulat, MHP Kaynarca İlçe Başkanı Nail Dursun, İlçe Kadın Kolları Başkanı Meva Eryiğit, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Osman Aykan Ayan ve önceki dönem Belediye Başkanı Zeynur Özel eşlik etti.

EN YÜKSEK OYLA GÖREVE GETİRECEĞİZ

Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Sakarya, ziyaretten memnuniyet duyduklarını ifade ederek, Alemdar ve Özer’e başarılar diledi. AK Parti Kaynarca İlçe Başkanı Muhammet Ali Pulat, “Cumhurbaşkanımızın dediği gibi muhtarlarımız bizim elimiz ve kolumuz, biz bu bilinçle muhtarlarımızla uyum içerisinde çalıştık. İnanıyorum ki önümüzdeki dönemde de aynı birliktelik ve uyum içerisinde çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

CUMHUR İTTİFAKİ BİR DAVADIR

MHP Kaynarca İlçe Başkanı Nail Dursun, “Muhtarlarımız bizim içim değerlidir. Mahallelerimizdeki sorunları bizlere ulaştıranlardır. Sizlere büyük iş düşüyor. Kardeşlik içinde, uyum içerisinden 31 Mart seçimlerinden zaferle ayrılacağımıza inanıyorum” dedi. Programda bir selamlama konuşması yapan Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli ise, “Cumhur İttifakı bir davadır. Bugün olduğu gibi bundan sonra da devam edecektir. Muhtarlarımızla birlikte Cumhur İttifakı adaylarımızı en yüksek oyla göreve getireceğiz” ifadelerini kullandı.

KAYNARCA’YI HAK ETTİĞİ NOKTAYA GETİRECEĞİZ

Cumhur İttifakı Kaynarca Belediye Başkan Adayı Mustafa Özer, ilk günkü aşkla çalışacaklarını ifade ederek, “Kaynarca’da birlik beraberlik içerisinde çalışarak Cumhur İttifakı’nı zafere ulaştıracağız. Yusuf başkanımızla beraber ilçemiz ve şehrimiz için abi kardeş hukukumuzla çok daha ileri taşıyacağız. Çalışma planımızı hazırladık ve Kaynarca’mız için yola çıktık. İlk günkü aşkla çalışarak ilçemizi hak ettiği noktaya getireceğiz” diye konuştu

MUHTARLARIMIZLA BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ

Muhtarların yerel kalkınmanın en önemli paydaşlarından biri olduğunu söyleyen ve iş birliğinin önemine dikkat çeken Başkan Adayı Yusuf Alemdar, her bir muhtarın katılımcılık anlayışıyla süreçlerde aktif rol oynayacağının altını çizdi. Sakarya için en güzelini, en iyisini düşünerek yola çıktıklarını aktaran Alemdar, “Kaynarcamızda da birlikte güzel işlere imza atacağız. İlçemizin yapısına uygun projelerle gelişimini sağlayacağız. Hep beraberiz. Kapımız, telefonumuz, gönlümüz her zaman açık. Birlik ve beraberlik içerisinde milletimizin hizmetkarı olacağız” dedi. Alemdar konuşmasının devamında “Kaynarca’da hizmet konusunda içiniz rahat olsun. Karadeniz’e kıyısı olup, denizden gerektiği gibi faydalanamayan bir Kaynarca var. İnşallah bu sorunu da en kısa zamanda çözüme kavuşturacağız” diye konuştu.

AK Parti Sakarya Basın Servisi

F3-6

F6-1

F5-3

F4-5

F2-6

F1-9

Editör: Güler Çınasoğlu