Ara bağlantı yoluna başlandı

Karasulu takipçimiz Ersin Koç, Yeşilköy Mahallesi ile Yayladeresi mevkii arasını birbirine bağlayacak olan ara bağlantı yolunun yapımına başlandığını belirtti.

Ara bağlantı yoluna başlandı

Bölgedeki 21 haneyi Yeşilköy Mahallesi’ne bağlayacak olan ara bağlantı yolunun yapımına başlandı. Mahalle sakinlerinden takipçimiz Ersin Koç, yol çalışması ile ilgili fotoğrafları ileterek çalışmalar hakkında bilgi iletti. Yol çalışmasının, mahalle sakinlerini de heyecanlandırdığını dile getiren Koç, “Yeşilköy Mahallesi Muhtarı Kerim Dinç, Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu sayesinde yolumuz en kısa sürede bitecek. Yolumuza asfalt da yapılırsa, inşallah bayram namazımıza bu yolu kullanarak Yeşilköy Merkez Camii’nde kılacağız” dedi ve emeği olan herkese teşekkür etti.

 

Haber niteliği taşıyan video ve fotoğraflarınızı, sosyal medya hesaplarımızdan mesaj ile veya Karasu Haberleri WhatsApp İhbar Hattı’na gönderebilirsiniz. WhatsApp İhbar Hattı numaralarımız: 0541 686 14 77 ve 0542 232 54 54

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2017, 10:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER