-

EVİN HALİNİ GÖRÜNCE ŞOK OLDU (izle):

.

Sakarya’nın Karasu ilçesi Yalı Mahallesi’nde bulunan evini altı ay önce kiracıya verdiğini belirten ev sahibi Nihat Arslan, kiracısının altı aydır kira vermemesi üzerine eve girdiğini belirtti. Eve giren ev sahibi ve eşi, karşılaştığı manzara karşısında da şok yaşadı.

Arslan, “S.Ö isimli şahsa evimizi kiraladık. S.Ö ve eşi U.Ö., eve girerken bir depozito ve bir de kira aldık. O günden itibaren 6 aydır kira vermiyorlar. Evimizden kira alamadığımız gibi bir de evi çöp eve çevirmişler. Ev leş içerisinde, her yer yıkık dökük” diye konuştu.

EV SAHİPLERİ DİKKAT ETSİN

“Faturalar birikmiş ve evin elektriğini, suyunu da kesmişler. Evde pislik içerisinde yaşıyorlar. Evden çıkmalarını istiyoruz. Hukuki süreci başlattık. Bu kişilere kimse ev vermesin, dikkatli olsunlar” diyen Nihat Arslan’ın eşi de evin halini cep telefonuyla görüntüledi.

Görüntülerde “Şu eve bak, evin haline bak. Kedilere bak, eve bak eve. Kapılar bitmiş, bu ne hal Allah’ım. Bu nasıl bir ev? O kadın gelsin buraya. Sinirden yemin ederim elim, ayağım tutmuyor. Sinirden telefonu tutamıyorum. Bunlar burada nasıl yaşadı? Evin içi kedi dolu” ifadeleri de dikkat çekti.

Ev sahibi Nihat Arslan:

Editör: Karasu Haberleri