Başkan Adayı Alemdar, esnaf ziyaretlerine Serdivan’da devam etti. Ziyaretlerine Serdivan’da devam eden Alemdar, Bağlar Caddesi esnafıyla bir araya gelerek görüş ve talepleri dinledi. Ziyaretlerinde vatandaşlarla da sohbet eden Alemdar’a, Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu ve Serdivan Gençlik Kolları Başkanı Sinan Düman eşlik etti.

ESNAFLARIMIZLA OLAN BİRLİKTELİĞİMİZİ ARTIRACAĞIZ

Ziyaretleri sonrası konuşan Alemdar, “Programlarımız kapsamında esnafımızla sık sık bir araya geliyoruz. Bir gün önce de Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’ni ziyaret ettik. Esnaflarımızın taleplerini dinledik. Bizler de yeni dönemde şehrimizde gerçekleştireceğimiz projeler hakkında bilgiler verdik. Esnaflarımızla olan bu birlikteliğimizi artırarak devam edeceğiz. Her zaman söylüyoruz, esnaflarımız bu şehrin kalbidir” diye konuştu.

ESNAFLARIMIZI ZİYARET ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Ziyaretlerinde esnafın büyük bir teveccühüyle karşılaştıklarını belirten Alemdar, “Bugün de Osman başkanımızla birlikte Bağlar Caddesi’ndeydik. Seçim süreci başladığından itibaren şehrimizin pek çok noktasında sayısız esnaf ziyareti gerçekleştirdik. Allah hepsinden razı olsun, nereye gitsek büyük bir teveccühle bizi evimizde gibi hissettirdiler. 31 Mart’a kadar programlarımız ölçüsünde esnaflarımızla buluşmaya devam edeceğiz. İnşallah yeni dönemde hep birlikte çalışarak, yeni projelerimizle şehrimizin hizmetinde olmayı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

AK Parti Sakarya Basın Servisi

Yusuf Alemdar Serdivan Ziyaret Esnaf F1

Yusuf Alemdar Serdivan Ziyaret Esnaf F2

Yusuf Alemdar Serdivan Ziyaret Esnaf F3

Yusuf Alemdar Serdivan Ziyaret Esnaf F4

Yusuf Alemdar Serdivan Ziyaret Esnaf F5

Yusuf Alemdar Serdivan Ziyaret Esnaf F6