Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ayhan, yaptıkları sorun anketlerinde ve ilçe ziyaretlerinde öne çıkan en önemli problemin ulaşım, altyapı sorunları, yol ve kaldırım problemleri ile çevre kirliliği olduğunu söyledi. Ayhan konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“Sadece şehir merkezlerine yoğunlaşan ‘gerçek belediyecilik’ anlayışı olmaz. 2024 yılındayız. Türkiye yüzyılını konuşuyoruz, komşu illerimiz çiftçisinin mazotuna kadar destekliyor. Bizse hala mahallemizdeki yol kaldırım asfalt ve çevre kirliliğini konuşuyoruz. Yazık çok yazık. Bir belediyenin olmazsa olmaz yapması gereken en önemli işlerdir bunlar. Bu şehrin birçok mahallesinde kaldırımlar ya yok, ya da yayaların değil.

Buradan siz değerli halkımıza sesleniyorum; Belediyelerimizin beyaz masalarına defalarca ulaştırdığınız bu sorunlara cevap vermeyen, dönüş yapmayan belediye başkanlarımıza bir kez de buradan duyuralım. İlçemizdeki sorunları mahallemizi ve sokağınızı belirterek sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizlere iletebilirsiniz. Belki seçim hatırına gelip hallederler.

Bir de 20 yıldır bu şehri yönetenlere sesleniyorum! Bu milletin sevdiği liderin arkasına sığınarak yıllarca seçim aldınız milletimizin duygularıyla oynayıp gerçek işlerinizi bile yapmadınız. Sakarya bu seçim ayağa kalkacak ve gerçek belediyecilik nasıl yapılır önce size gösterecek. Bu seçimde siz değil, Sakarya kazanacak."

Saadet Partisi Sakarya Basın Servisi

Ömer Abdullah Ayhan Iktidara Seslendi F1

Ömer Abdullah Ayhan Iktidara Seslendi F2

Ömer Abdullah Ayhan Iktidara Seslendi F3

Ömer Abdullah Ayhan Iktidara Seslendi F4

Ömer Abdullah Ayhan Iktidara Seslendi F5