Kendi malıymış gibi alıp götürdü, güvenlik kamerasına yakalandı

Sakarya’nın Karasu ilçesinde bir garip hırsızlık olayı yaşandı. Maddi hiçbir değeri olmayan fakat sahibi için manevi değeri yüksek tabureyi alan kadınlar, güvenlik kameralarınca görüntülendi. Tabure sahibi Aziz Çabuk, “Alan lütfen getirsin. Benim için manevi değeri çok yüksek” diyerek alan kişilere çağrıda bulundu.

Kendi malıymış gibi alıp götürdü, güvenlik kamerasına yakalandı


-

KENDİ MALIYMIŞ GİBİ ALIP GÖTÜRDÜ (izle):

...

Karasu’nun Aziziye Mahallesi Doğu Karadeniz Caddesi üzerinde emlak ve inşaat hizmeti veren bir işletmenin önünde duran tabure, kimliği belirsiz iki kadın tarafından alındı. Kadınların tabureyi kendi mallarıymış gibi alıp götürmeleri ise güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

İşyeri sahibi Aziz Çabuk, “Akşam saat 19:30 sıralarında işyerimden dışarıya çıktım. Gittikten 10 dakika sonra geldiğimde kapının önündeki iskemlemin yok olduğunu gördüm. Merak ederek güvenlik kamerası kayıtlarını açarak baktım” dedi.

Kamerada, iki kadından birinin tabureyi kendi malı gibi alıp gittiğini gören Aziz Çabuk, “İki dakika içinde iskemlemi alıp gittiklerini görünce şaşırdım. Gündüz vakti böyle şey mi olur? Hayra yoruyorum, bir şey de demek istemiyorum ama alanlara sesleniyorum, lütfen getirin. Benim için manevi değeri yüksek” şeklinde konuştu.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2022, 18:29
YORUM EKLE
YORUMLAR
hasan sağlam
hasan sağlam - 4 ay Önce

Kapının önünde değil kardeşim,kaldırımda,,,,,,,,,iskemleyi oraya bırakmak demek,,bana lazım değil,alabilirsiniz demek.

veznedar rıfkı
veznedar rıfkı - 4 ay Önce

Senin olduğuna dair,faturası var mı,,göster bakalım.Atmişsın yola.

hasan sağlam
hasan sağlam - 4 ay Önce

Karasu haberleri.com,,bu haberi size yakıştıramadım,çok basit bir şeyi haber diye geçiyorsunuz,,biraz gezseniz elle tutulur,dişe dokunur çok haber bulacaksınız.

uğur
uğur - 4 ay Önce

Manevi değeri yüksek şey,yola atılır mı kardeşim,,gören alır tabii.

SIRADAKİ HABER