-

Belediye binasında Başkan İshak Sarı’nın yaptığı çekilişin ardından iki şanslı kişi bisiklet ve bir kişi de tablet sahibi oldu.

Aşı olduktan sonra böyle bir hediye kazanmayı beklemediklerini, isimlerinin çekilen kurada çıktığını duyduklarında büyük mutluluk hissettiklerini belirten Saliha Şevval Sofuoğlu, Fatih Bayraktar ve Dinçer Dinç, yaşıtlarına da aşı olmaları için çağrıda bulunarak Başkan İshak Sarı’ya teşekkür etti.

Belediye Başkanı İshak Sarı, “Atalarımızdan aldığımız bu vatanın geleceği gençlerimizin elindedir. Onların sağlıklı yarınlara ulaşması için bu salgından hep birlikte aşı olarak kurtulabiliriz” dedi.

AMAÇ TEŞVİKTİ

“Geleceğimizin teminatı gençlerimizin aşı olarak halk sağlığının eski normallere dönmesine katkı olması amacıyla Covid-19 aşısı olan 15 ile 30 yaş arası, 3 bin 15 genç kardeşlerimizin yer aldığı çekilişte 3 kardeşimize ödüllerini verdik” diyen Sarı, “Aşıya teşvik amacıyla gerçekleştirdiğimiz kampanyada hediye kazanan gençlerimize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı