-

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü’nün başarılı sporcuları, ulusal ve uluslararası tüm organizasyonlardan dereceyle dönüyor. Kulübün pentatlon takımı, son olarak Ankara’da gerçekleştirilen müsabakalara damga vurdu.

AYDAN DEMİZÖZ, GURUR KAYNAĞI

Ulusal Sıralama ve Performans Gelişim Yarışları’nda Karasu ve Sakarya adına önemli dereceler elde edildi. Pentatlon, yüzme, atıcılık, binicilik, eskrim ve kros yarışlarının bir arada koşulduğu ve derecelerin tüm puanların toplamı üzerinden verildiği yarışlarda Büyükşehir’in Karasulu sporcusu Aydan Demiröz fırtına gibi esti. Demiröz U17 kategorisinde 200 metrelik yüzme etabında birinci, lazer etabında ise üçüncü oldu.

SPOR ŞEHRİ SAKARYA

Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Sakarya’mızı her alanda, her kategoride temsil eden ve başarısını her organizasyonda yükselten sporcularımız en büyük gururumuzdur. Çok sıkı bir hazırlık süreci sonrasında Ankara’da birincilik derecesi elde eden sporcumuzu tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. Spor Şehri Sakarya, nice başarılarla ismini dünyaya duyuracaktır” denildi.