Bilen de bilmeyen de doyasıya eğlendi

Haziran ayının ilk haftası olarak kabul görülen Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri kapsamında Karasu Kızılcık İlk ve Ortaokulu’nda “7’den 70’de horon” etkinliği gerçekleştirildi. Velilerin ve mahalle halkının da öğrencilere eşlik ettiği etkinlikle doyasıya eğlenildi.

Bilen de bilmeyen de doyasıya eğlendi


-

BiLEN DE BiLMEYEN DE DOYASIYA EĞLENDi (izle):

...

Kızılcık İlk ve Ortaokulu’nda Hayat Boyu Öğrenme Haftası etkinlikleri kapsamında “7’den 70’de horon” etkinliği düzenlendi. Gerçekleştirilen etkinlikte İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Yakup Kalaycı, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Taşkıran, Okul Müdür Davut Çakmak, eğitimci, öğrenci, veli ve çok sayıda mahalle halkı hazır bulundu.

Yaş sınırlaması olmadan programa katılanlar horon oynayarak hem ter döktü hem de doyasıya eğlendi. Halk oyunları gösterilerinin de sergilendiği programda tasarım beceri atölyesi de ziyaret edilerek öğrencilerin el emeği ahşap yakma çalışmaları incelendi.

Katılımcılara teşekkürlerini ileten Okul Müdürü Davut Çakmak, “Okulumuz olarak eğlenceli bir program gerçekleştirdik. LGS’ye giren öğrencilerimiz için de moral oldu. Ayrıca atölyemizde çocuklarımızın çok güzel çalışmalarına şahit olduk. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz” dedi.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 08 Haziran 2022, 13:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER