Vali Kaldırım’dan Karasu’ya gece yarısı ziyareti

Sakarya genelinde etkili olan kar yağışı nedeniyle Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, gece boyunca Karasu ve Kocaali’de incelemeler yaptı. Gece yarısı saat 02:45’te Karasu’ya gelen Kaldırım, sabahın ilk ışıklarında da Kocaali’den ayrıldı.

Vali Kaldırım’dan Karasu’ya gece yarısı ziyareti


-

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Çarşamba gününün ilk saatlerinde Karasu’ya geldi. Gece 02:45’te Karasu’ya gelen Vali Kaldırdım, Karayolları Genel Müdürlüğü Karasu Şefliği’nin nöbetçi ekibini ziyaret etti. Burada, yetkililerden Karasu’ya ulaşım konusunda bilgi alan Kaldırım Kocaali’ye geçti.

Vali Kaldırım, saat 02:45 notuyla sosyal medyada şu mesajı da paylaştı: “Karasu Karayolları Şefliğimizi ziyaret ederek yoğun bir şekilde aralıksız devam eden karla mücadele çalışmaları hakkında bilgi aldık, gayretli çalışmalarından dolayı ekiplerimize teşekkür ettik… 02:45”

Saat 03:40 civarı komşu ilçede de olan kaldırım, günün ilk saatlerine kadar ilçe genelinde incelemede bulundu. Olumsuz hava şartları dolayısıyla iki ilçeye gece ziyaretinde bulunan Vali Kaldırım saat 06:00’dan sonra il merkezine döndü.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2022, 17:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER