Yataş 160x600 SOL
Yataş 160x600 SAĞ
Güçler Birleşti 660c90
Fiberix 1000x90
Haber Detayı
06 Mayıs 2017 - Cumartesi 15:03 Bu haber 10606 kez okundu
 
Korkutan uyarı ne için yapıldı?
Karasu Belediye hoparlörlerinden yapılan anons, dikkatleri Karasu sahiline ve Sakarya Nehri ağzına çekti. Peki anons neden yapıldı?
3.SAYFA Haberi
Korkutan uyarı ne için yapıldı?

Youtube Kanalı 665x144

Cumartesi günü öğlen saatlerinde yapılan anons, ilçe halkının dikkatini Karasu sahiline ve Sakarya Nehri ağzına çevirdi. Yapılan anonsta, “Nereden geldiği belli olmayan patlayıcı ihtimali taşıyan cisimlerin Karasu sahiline ya da Sakarya Nehri yakınlarına vurması durumunda, cisimlere dokunulmaması ve 156 jandarma ihbar hattına bilgi verilmesi” şeklinde uyarıda bulunuldu.

 

Karasu sahiline vurma ihtimali olan cisimlerin mühimmat veya patlayıcı madde olabileceği ihtimali üzerine bu maddeler dokunulmaması ve acil olarak 156 Jandarma ihbar hattına haber verilmesi konusunda uyarıda bulunulurken, kıyıya vurması muhtemel cisimlerin nereden ve ne sebeple Karadeniz’e düştüğü konusunda bir bilgi edinilemedi. Cisimlerin, Karadeniz’de yapılan bir tatbikattan dolayı denize düşmüş olabileceği ve bu maddelerin kıyıya vurma ihtimali üzerine anons yapılmış olabileceği tahmin edildi. 

 

ANONSUN NEDENİ ORTAYA ÇIKTI haberini okumak için buraya tıklayın

 

MÜHİMMAT SANDIĞI KARASU'DA SAHİLE VURDU haberini okumak için buraya tıklayın

 

İKİNCİ SANDIK DA KIYIYA VURDU haberini okumak için buraya tıklayın

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: KarasuHaberleri.com
Yorumlar
Haber Yazılımı