Karasu’da ilk aday adaylık açıklamasında bulunan AK Parti’den Karasu Belediye Başkan Aday Adayı Kamil Özen, Ankara’daki ziyaretlerine ara vermiyor. Özen, Genel Başkan Yardımcısı, Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir ve Aile Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran ile bir araya geldi.

KANDEMİR’E ZİYARET

İlk olarak Kandemir’e ziyarette bulunan Özen, “Teşkilat Başkanımız Erkan Kandemir’e öncelikle bizi ağırladığı için teşekkür ediyorum. Kandemir’e ziyaretimizde öncelikli olarak ilçemizin sorunlarını aktardık. Seçimle ilgili konuları konuştuk ve aday adaylık sürecimizi anlattık. Kendisi de bizi dikkatle dinleyerek fikirlerini sundu” dedi.

KARASU’YA HUZUREVİ

Aile Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Rıdvan Duran ile de bir araya gelen Kamil Özen, “Karasu için çok güzel bir hayalimiz var. İlçemiz her kesimden vatandaşın huzur bulduğu bir yer. Doğası, yaşam alanlarıyla adeta cennetten bir köşe. Bu yüzden bizlerde Karasu ilçemizde huzurevi olmasını istiyoruz. Duran’a bu konu ile ilgili projelerimizi anlattık ve neler yapabiliriz onu konuştuk” ifadelerini kullandı.

Güler Çınasoğlu’nun haberi