Sonsuz mutluluğa yelken açtılar

Karasu Akkum Mahalle Muhtarı Mustafa Sağır’ın kızı Ayşenur Sağır ile Adem ve Mihriban Tunca’nın oğlu Dursun Tunca, sonsuz mutluluğun kapılarını açtı. Çiftin mutlu gününde Belediye Başkanı İshak Sarı ve Belediye eski Başkanı Mehmet İspiroğlu’nun bulunması dikkat çekti.

Sonsuz mutluluğa yelken açtılar


KarasuHaberleri.com & Öncü Karasu
Ayşenur Elmacı’nın haberi

 

Kezban ve Akkum Mahalle Muhtarı Mustafa Sağır’ın kızı Ayşenur Sağır ile Mihriban ve Adem Tunca’nın oğlu Dursun Tunca, geçtiğimiz Cumartesi günü Rönesans Düğün Salonu’nda gerçekleşen düğün töreniyle dünya evine girdi. Alkışlar eşliğinde düğün alanına giren genç çift, ilk danslarını davetliler önünde gerçekleştirdi. Ardından pasta kesimini de gerçekleştiren taze çift, daha sonra çalan müzik eşliğinde doyasıya eğlendi.

 

Çiftin mutlu gününe Belediye Başkanı İshak Sarı, Belediye eski Başkanı Mehmet İspiroğlu, Muhtarlar Derneği Başkanı Türker Tetik ve bazı mahalle muhtarıyla birlikte çok sayıda davetli şahitlik etti. Muhtar Mustafa Sağır, düğün cemiyetlerine katılarak kendilerini bu mutlu günde yalnız bırakmayan tüm katılımcılara teşekkür etti.

 

Biz de Karasu Haberleri.com İnternet Medyası ve Öncü Karasu Gazetesi ailesi olarak çifti, kutlar bundan sonraki hayatlarında sağlık ve mutluluk dileriz.

 

DÜĞÜNDEN FOTOĞRAFLAR:

 

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2020, 14:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER