Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, ziyaretlerine Arifiye ile devam etti. 1.OSB’de üretim yapan tekstil fabrikasını ziyaret eden Alemdar, Genel Müdür Salih Gültepe tarafından karşılandı. Daha sonra fabrika üretim sahasını gezen Alemdar, işçilerle sohbet ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.

ÇALIŞANLARLA ÖĞLE YEMEĞİNDE BULUŞTU

Bir diğer durağında ise otomotiv parçaları üreten bir fabrikayı ziyaret eden Alemdar, işletmenin Genel Müdürü Bülent Yazıcı tarafından karşılandı. Programda üretim sahasının gezilmesinin ardından işçilerle birlikte toplu olarak öğle yemeğine geçildi. Dörtyol Yeni Sanayi Sitesi ile ziyaretlerine devam eden Alemdar, esnafı ziyaret ederek görüş ve talepleri dinledi. Programlarda, Arifiye Belediye Başkanı ve Başkan Adayı İsmail Karakullukçu, AK Parti Arifiye İlçe Başkanı Veysel Ünlü, MHP Arifiye İlçe Başkanı İbrahim Sert ve AK Parti Arifiye Gençlik Kolları Göksel Kaya hazır bulundu.

ORTAK AKIL VE İSTİŞARE

Ziyaretlerinde konuşan Başkan Adayı Alemdar, “Esnaflarımızla, sanayicilerimizle, iş dünyamızla birlikte ortak akıl ve istişareyi önceleyerek hareket edeceğiz. Yerel yönetimler olarak sanayicimizle iş birliğini daha sistemli bir hale getireceğiz. Hayata geçireceğimiz çözüm odaklı çalışmalarımızla, Organize Sanayi Bölgelerinin (OSB) gelişimlerine katkı sağlayacağız. Küçük sanayi bölgelerinin ise altyapı ve üstyapı şartlarını iyileştireceğiz” diye konuştu.

AK Parti Sakarya Basın Servisi

Yusuf Alemdar Arifiye Sanayi Bölgesi Ziyaret F1

Yusuf Alemdar Arifiye Sanayi Bölgesi Ziyaret F2

Yusuf Alemdar Arifiye Sanayi Bölgesi Ziyaret F3

Yusuf Alemdar Arifiye Sanayi Bölgesi Ziyaret F4

Yusuf Alemdar Arifiye Sanayi Bölgesi Ziyaret F5

Yusuf Alemdar Arifiye Sanayi Bölgesi Ziyaret F6Jpg

Yusuf Alemdar Arifiye Sanayi Bölgesi Ziyaret F7

Yusuf Alemdar Arifiye Sanayi Bölgesi Ziyaret F8

Yusuf Alemdar Arifiye Sanayi Bölgesi Ziyaret F9