Seçim çalışmasını yoğun bir şekilde toplumun tüm kesimlerine yönelik ziyaretlerle sürdüren Serbes, bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da Sakarya’nın sesi olmaya devam edeceklerini söyledi. Serbes, yaptığı açıklamada, siyaset yaptığı süre boyunca Sakarya’nın tüm ilçelerini karış karış gezdiğini ifade ederek, “16 ilçemizi de defalarca dolaştık. Dolaşmaya devam ediyoruz. Sakarya’yı çok iyi tanıyoruz, sorunlarını, çözüm önerilerini biliyoruz. Hiçbir ayrım yapmadan tüm ilçelerin sorunlarını dile getirerek, milletin sesi olmaya çalışıyoruz. Bu büyük bir kabul görüyor. Siyaset yapmaktaki amacımız her zaman milletin derdiyle dertlenmek oldu. İlimizin ve ilçelerin çevre, tarım, sanayi, hayvancılık, üretim gibi bir çok konudaki sorunlarını gündeme taşıdık. Taşımaya devam ediyoruz.” diye konuştu.

HALKIMIZBİZİ TEMSİL ETDİYOR

Dürüst ve samimi olunca halktan çok büyük bir teveccüh gördüklerini anlatan Serbes, milletin ilgisi ve güveninin her şeyden önemli olduğunu vurguladı. Serbes, “Gittiğimiz her yer yerde her kesimden insanların çok güzel temennileri ile karşılaşıyoruz. ‘Bizi Ankara’da temsil et’ diyorlar. Sivil toplum örgütlerinden, toplumun tüm kesimlerinden büyük bir destek var. Bu birazda siyaset yapma tarzımızla ilgili. Toplumun tümünü kucaklayan, ortak evrensel değerlerde birleşen, ötekileştirmeyen, düşmanlaştırmayan bir siyasi anlayışı benimsiyoruz. Kökeni, inancı, düşüncesi ne olursa olsun işin ehline verildiği bir siyasi anlayışı benimsemek halkta karşılık buluyor” şeklinde konuştu.

SAHADA KARŞILIĞI OLAN KAZANACAK

Milletin artık uyandığını, ulaşabileceği, sesini duyuracak samimi insanları mecliste görmek istediğini belirten Serbes, “Bu seçimi partilere, toplumda karşılığı olan adaylar kazandıracak. Milletimiz artık uyandı. Kendi derdiyle dertlenen insanların kendilerini temsil etmesini istiyor. Seçmen seçtiklerine kolayca ulaşabilmek istiyor. Millet seçimden seçime hatırlanmak istemiyor. Seçilen kişi sürekli halkla iç içe olmalı. Biz sürekli halkın içindeyiz. Görevimiz ne olursa olsun hep ulaşılabilir olacağız. Sakarya’mızı Ankara’da da en iyi şekilde temsil etmeye hazırım” şeklinde sözlerini tamamladı.