Gençlerimizin sıkıntılarına çözüm için varız

AK Parti Sakarya Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Çalışkan, AK Parti Karasu Gençlik Kolları Teşkilatı’na ziyarette bulundu. Teşkilatın toplantısına eşlik eden Çalışkan, toplantının ardından gençlerle voleybol oynadı.

Gençlerimizin sıkıntılarına çözüm için varız


-

Geçtiğimiz günlerde AK Parti Sakarya Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Çalışkan, Karasu Gençlik Kolları Teşkilatı’na ziyarette bulundu. Başkan Çalışkan’ı Ak Parti Karasu Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Şahin ve gençlik kolları üyeleri karşıladı.

Gençlik Kolları Teşkilatı’nın toplantısına katılım sağlayan Muhammet Çalışkan, ardından gençlerle Karasu Spor Salonu’nda voleybol oynadı.

İl Başkanı Çalışkan’ın ziyaretlerinden ötürü teşekkürlerini ileten Başkan Abdullah Şahin, “Karasu Gençliğinin sıkıntılarını İl Başkanımıza ilettiğimiz toplantımızda gençlik için yapılabilecek sosyal ve kültürel etkinlikleri konuştuk. Yaklaşık iki saat geçen toplantımız gayet verimli geçti. Gençlerimizin sıkıntılarına çözüm için varız ve var olmaya devam edeceğiz” dedi.

Şahin, her hafta düzenlediklerini toplantı sonrasında gerçekleştirdikleri voleybol maçına İl Başkanı Çalışkan’ın katılımın ötürü memnuniyetini de dile getirdi.

KarasuHaberleri.com - Esra Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 09 Ocak 2022, 18:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER