Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, seçim çalışmaları kapsamında Kocaali’ye gitti. Büyük Kocaali mitinginde vatandaşlarla buluşan Alemdar, burada coşkuyla karşılandı. Programda MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, AK Parti Sakarya Milletvekilleri Lütfi Bayraktar ve Ertuğrul Kocacık, Kocaali Belediye Başkan Adayı Turan Yüzücü, MHP İl Başkanı Oğuz Alkaş, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar, AK Parti Kocaali İlçe Başkanı İsmail Demir ve MHP Kocaali İlçe Başkanı Adnan Arar yer aldı.

STANDARTLARINI GELİŞTİRECEĞİZ

Kocaali Belediye Başkan Adayı Turan Yüzücü, Kocaali’nin potansiyelini çok iyi bildiklerini ifade ederek, “Toplumsal refahı önemseyen, hizmet ve eser belediyeciliğini esas alan çağdaş ve akılcı bir iradeyi ortaya koyacağız. Kocaali’yi çok iyi tanıyoruz. Potansiyelini bildiğimiz gibi eksiklerini de biliyoruz. Gün Kocaali için altın çağını başlatma günüdür. Önümüzdeki 5 yılda bizler en az 10 yıllık bir işi yapmamız gerektiğinin farkındayız. Bunu yapabilecek imkan ve kabiliyete sahibiz. Sizlerden bu hususta yetkiyi desteği istiyoruz. Yusuf başkanımızın desteği de bizlerin yanında olacak. Yeni dönemde hep birlikte Kocaali’mizin standartlarını geliştireceğiz” dedi.

70 GÜNDE 16 İLÇEMİZİN TAMAMINI GEZDİK

Sorunların Cumhur İttifakı’nın güçlü kadrolarıyla çözülebileceğini ifade eden Alemdar, “Kocaali’de hikayelerimiz, anılarımız var. Kocaali’yi hiçbir zaman terk etmedik. Nasip oldu 16 ilçemizin tamamına hizmet etmek için Cumhur İttifakı’nın adayı olduk. 70 günde 16 ilçemizin tamamını gezdik. Vatandaşımızın derdini, talebini dinledik. Onlara yapacak olduğumuz projeleri anlattık. Artık seçimlere çok kısa bir süre kaldı. İnşallah tüm ilçelerimizde olduğu gibi Kocaali’de de sandıkları patlatacağız. Kocaali’nin yarınları ve milletimizin bekası için bize çok daha güçlü destek vermenizi bekliyoruz. İnşallah tüm sorunları çözecek ekip Cumhur İttifakı’nın güçlü kadrolarıdır” diye konuştu.

AK Parti Sakarya Basın Servisi

Yusufalemdar Kocaali Turan Yüzücü F1

Yusufalemdar Kocaali Turan Yüzücü F2

Yusufalemdar Kocaali Turan Yüzücü F3