900 kilometre uzağa vefa ziyareti

Karasu Roman Vatandaşlar Dayanışma Derneği Başkanı Nuray Tuna, 2011 ile 2017 yılları arasında Karasu’da kaymakamlık görevi yürüten Şafak Gürçam’ı ziyaret etmek için Adana’nın Kozan ilçesine gitti. Tuna, hizmetlerinden dolayı Gürçam’a vefa ziyaretinde bulunduğunu belirtti.

900 kilometre uzağa vefa ziyareti


-

Karasu’da 2011-2017 yılları arasında kaymakamlık görevinde bulunan ve halen Adana ilinin Kozan ilçesinde kaymakam olarak görev yapan Şafak Gürçam, Karasu Roman Vatandaşlar Dayanışma Derneği Başkanı Nuray Tuna tarafından ziyaret edildi.

Karasu’dan 900 kilometre uzakta görev yapan Gürçam’a bir vefa ziyaretinde bulunan Tuna, “Karasu’da kaymakamlık yaptığı dönemde Roman vatandaşlara yaptığı hizmetlerden ötürü bu ziyareti yaptık. Kendisinin de Karasu’ya selamını getirdik” dedi.

Kozan Kaymakamı Şafak Gürçam, misafirlerine bir Kozan turu yaptırmayı ve tarihi yerleri gezdirmeyi ihmal etmedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gürçam, “Karasu’da görev yaptığım altı yıllık görev süremi güzel anılarla tamamladım. Karasu’yu ziyarete geleceğim” diye konuştu.

KarasuHaberleri.com - Nevtan Angün'ün haberi

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2021, 15:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER