Karasu Belediyesi kültür sanat etkinlileri Alaturka konseriyle devam etti

Karasu Belediyesi tarafından başlatılan “Kültür Sanat Sezonu”, Kasım etkinlikleriyle devam ediyor. Etkinlikler kapsamında düzenlenen Alaturka Akşamı konseri, büyük beğeniyle izlendi.

Karasu Belediyesi kültür sanat etkinlileri Alaturka konseriyle devam etti


-

Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında her ay çeşitli sanatçı ve yazar daveti ile tiyatro ve sinema etkinlikleri gerçekleştirecek olan Karasu Belediyesi, 17 Kasım akşamı Karasu Sosyal Gelişim Merkezi’nde ücretsiz Alaturka Akşamı konser etkinliği düzenledi.

TRT Ses Sanatçıları Esra İçöz, Alp Arslan ve İhsan Güvenç’in başarılı sahneleri, sanat severlerden büyük beğeni topladı. Ney üstadı Furkan Necipoğlu şefliğinde en sevilen eserlere ses veren sanatçılar, şarkı eşliğinde keyifli sohbetlerle Karasulu izleyenlere keyifli saatler yaşattı. Program, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Karakaş’ın sanatçılara çiçek takdimiyle sona erdi.

Karasu Belediyesi Basın Servisi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa AKSOY
Mustafa AKSOY - 1 hafta Önce

Sayin belediye başkanım konserlere sponsorluk yapan firmalara ricada bulunun birdaha kine hayvan barinaklari için yardımcı olsunlar paralı mahallesi ormanları köpek sürüsüyle doldu köy içi hakeza daha fazla köpek doldu tavuk birakmadilar

SIRADAKİ HABER