Karasu’da Darıçayırı, Yuvalıdere ve Limandere mahallelerinde vatandaşlarla buluşan Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, “Yeni bir dönemin adımlarını atıyoruz. İnşallah yeni dönemde ilçemizin eksiklerini hızla tamamlayacak ve projelerle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bizler Karasu’ya inanıyor ve güveniyoruz. Karasu’da 40 mahallemizin hepsiyle ayrı ayrı ilgileneceğiz. Buraya bir dahaki gelişimizde hep birlikte hizmeti ve projelerimizi konuşacağız” dedi.

HİZMET VE PROJELERİMİZİ KONUŞACAĞIZ

Darıçayırı Mahallesi’nde konuşan Alemdar, “Her şeyden önce şunu ifade etmeliyim ki, tıpkı ilk günlerde olduğu gibi bugün de Karasu’muz ve Kocaali’miz bizim için çok değerli. Uzun yıllardır siyaset yapan bir kardeşiniz olarak Kuzey ilçelerimizde çok güzel anılarımız oldu. Ne zaman buraya gelsek bizleri bağrınıza bastınız. Allah hepinizden razı olsun. Şimdi ise yeni bir dönemin adımlarını atıyoruz. İnşallah ilçemizin eksiklerini hızla tamamlayacak ve yeni projelerle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bizler Karasu’ya inanıyor ve güveniyoruz. Buraya bir dahaki gelişimizde hep birlikte hizmeti ve projelerimizi konuşacağız” diye konuştu. 

EKSİKLERİMİZİ HIZLA TAMAMLAYACAĞIZ

Programlarının bir diğer durağı olan Yuvalıdere’de konuşan Alemdar, “Tabi ki bizler hizmet verirken hatalarımız ve eksiklerimiz olmuştur. Fakat bu mahalleler, bu şehir bizim. Bizim derdimiz gönül kırmak değil gönül yapmaktır. İhtiyaçlar ve talepler zamana göre değişebilir. Bugün doğalgaz, yarın altyapı ve sıcak asfalt gibi farklı ihtiyaçlar doğabilir. Bizler eksiklerin farkındayız. Karasu Belediyesi’ni yalnız bırakmayacağız. Bundan sonra eksiklerimizi hep konuşarak istişare ederek birlikte tamamlayacağız. Her zaman söylüyorum; telefonum 7/24 açık, kapım açık, gönlüm açık. Rabbime şükürler olsun, bugüne kadar verdiğimiz hiçbir sözün altında ezilmedik. İnşallah 31 Mart sonrası İshak başkanımızla burada çok değerli çalışmaları hayata geçireceğiz” dedi.

HER MAHALLEMİZLE AYRI AYRI İLGİLENECEĞİZ

Programının son durağında Limandere Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Alemdar, “Burada eksik kalan yollarımız ve eski Karasu yolumuzu daha güvenli hale getireceğiz. Karasu’da toplam 40 mahallemiz var. Her mahallemizle ayrı ayrı ilgilenerek çalışmalarımızı süratle tamamlayacağız. İnsan merkezli, hizmet odaklı anlayışımızla her mahallemizde haktan ve adaletten yana olacağımıza söz veriyoruz. Gönlünüz müsterih olsun, yeni dönemde sizleri mahcup etmeyeceğiz. Bu akşam burada bizleri ağırladınız, Karasu her zaman olduğu gibi vakur duruşunu sergiliyor. Hepinize teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

ESER ORTAYA KOYAN ANLAYIŞ

Konuşmasında tecrübe vurgusu yapan AK Parti Karasu İlçe Başkanı Recep Aksu, “Yusuf başkanımız Sakarya’da bir vizyon haline gelen Serdivan ilçemizi 3 dönem boyunca yöneterek kendini ispatlamıştır. Kendisinin tecrübeleri çok kıymetli. İnşallah hem ilçemiz hem şehrimiz Yusuf başkanımızın tecrübelerinden fazlasıyla faydalanacaktır” dedi. MHP İlçe Başkanı Hamza Uğur ise, “Cumhur İttifakı’mız bu kutlu yolculuğu genel seçimde olduğu gibi yerel seçimde de devam ediyor. Yusuf başkanımızın Serdivan’da yaptıkları ortada, konuşarak değil eser ortaya koyan bir anlayışa sahip.  Kendisinin Sakarya’ya yeni bir vizyon kazandıracağına inanıyoruz” şeklinde konuştu.

AK Parti Sakarya Basın Servisi

 Yusuf Alemdar Mahalleler Ziyaret F1

Yusuf Alemdar Mahalleler Ziyaret F2

Yusuf Alemdar Mahalleler Ziyaret F3

Yusuf Alemdar Mahalleler Ziyaret F4

Yusuf Alemdar Mahalleler Ziyaret F5

Yusuf Alemdar Mahalleler Ziyaret F6