Haber Detayı
19 Ocak 2020 - Pazar 14:10 Bu haber 2533 kez okundu
 
2019 yılı, masaya yatırıldı
Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı, Belediye Başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle, 2019 yılı değerlendirme toplantısı yaptı.
GÜNDEM Haberi
2019 yılı, masaya yatırıldı

KarasuHaberleri.com & Karasu Cihan Haber

Nevtan Angün'ün haberi

 

Belediye Başkanı İshak Sarı, Belediye birim müdürleri ile bir araya gelerek 2019 yılı içerisinde yapılan çalışmalar ve 2020 yılı için hedefledikleri hizmetler hakkında bilgi aldı. Gerçekleşen müdürler toplantısına Belediye Başkan yardımcıları ve birim müdürleri katıldı. 2019 yılının genel değerlendirmesinin yapıldığı toplantıda açılış konuşmasını yapan Başkan İshak Sarı, “2020 yılının ilçemize ve tüm personellerimize hayırlı olmasını diliyorum. Toplantı öncesinde birim sorumlularımızın tümünden 2019 yılı içerisinde yaptıkları çalışmaları özetleyen bir rapor istemiştik. Bu raporları inceledik. Genel olarak sistemi işler duruma getirdiğimiz kanaatindeyim. Umarım 2020 yılı içerisinde de mevcut performansımızı arttırarak çalışmalarımızı devam ettiririz” dedi.

 

Periyodik devam edecek

 

10 aylık süreç içerisinde maksimum tasarrufla kaliteli hizmetleri hataya geçirdik. Önümüzdeki dönemlerde de öz kaynaklarımızı en tasarruflu biçimde kullanarak en kaliteli hizmeti halkımıza yansıtacağımızı düşünüyorum” diyen ve Belediye birim müdürlerini tek tek dinleyerek 2019 yılının değerlendirmesini alan Belediye Başkanı İshak Sarı, “İlçemiz genelinde halkımıza yararlı hizmetleri ortaya koyabilmek için Belediye birim müdürlerimizle düzenli olarak 15 veya 20 gün aralıklarla bir araya geliyoruz. Yapılan toplantılarda hizmetler hakkında bilgi alışverişinde bulunarak hem personellerimizin çalışma düzenini hem de hayata geçirilen hizmetlerimizi kontrol ediyoruz. İlçemize daha kaliteli hizmet sunabilmek için çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

 

TOPLANTIYA AİT FOTOĞRAFLAR:

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: karasu, karasu belediyesi, ishak sarı, toplantı
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
2019 yılı, masaya yatırıldı
2019 yılı, masaya yatırıldı
2019 yılı, masaya yatırıldı
2019 yılı, masaya yatırıldı
Yorumlar
Haber Yazılımı