Yataş 160x600 SOL
Yataş 160x600 SAĞ
Güçler Birleşti 660c90
Fiberix 1000x90
Haber Detayı
05 Mayıs 2017 - Cuma 14:04 Bu haber 4666 kez okundu
 
Doktorlar açıklama yaptı
Karasu Anadolu Lisesi Müdürü Nedim Çalık'ın sağlık durumu hakkında doktorlardan açıklama geldi. Çalık'ın sağlık durumu hakkında işte detaylı bilgiler:
GÜNDEM Haberi
Doktorlar açıklama yaptı

mobil uygulama indir 665x200

Geçirdiği kalp krizi sonucu Sakarya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yoğum bakım ünitesinde tedavi gören Karasu Anadolu Lisesi Müdürü Nedim Çalık'ın sağlık durumu hakkında doktorlar açıklama yaptı.

 

Ağabey Mehmet Çalık, sosyal medya hesabından duyurduğu haberde, "Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Koroner Yoğun Bakım Ünitesi'nde yatmakta olan ağabeyim Nedim Çalık ile ilgili bugün doktorundan hayati tehlikeyi atlattığına dair hayırlı bir haber aldık. Dualarınız için Allah razı olsun" ifadelerine yer verdi.

 

Nedim Çalık, 2 Mayıs Salı gününden itibaren Sakarya'da yoğun bakım ünitesinde tedavi görmekte ve damaralrında pıhtılaşma tehlikesi ile karşı karşıya kalındığı belirtilmiş ve ziyarete izin verilmemişti. Doktorlardan edinilen bilgiye göre de Çalık'ın hayati tehlikeyi atlattığı, yarından itibaren ziyaretçiler ile görüştürülebileceği öğrenildi.

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Cihan Emre
Yorumlar
Haber Yazılımı