Karasuspor yönetimi tarafından uygulanmaya başlayan üyelik sistemi yoğun ilgi görüyor. Karasuspor Başkanı Hasan Özkan, Karasuspor’un profesyonel yapıya kavuşturulması amacıyla başlatılan üyelik sistemine her geçen gün yeni katılımlar olduğunun altını çizdi.

PROJEYE KARASU SAHİP ÇIKTI

Başkan Özkan, “Üyelik sistemi sayesinde Karasuspor hem tabana yayılıyor hem de maddi yük yönetimin omuzlarından alınıyor. Karasu halkı bizim beklediğimizden de önce bu projeye sahip çıktı. Bu sistemin avantajlarını gören taraftarımız imkanları ölçüsünde katkıda bulunmak ve kulübün yanında yer almak için elinde geleni yapıyor. Bu da ne kadar doğru işler yaptığımızı gösteriyor” ifadelerini kullandı.

EMİN ADIMLARLA YÜRÜYORUZ

Bölgesel Amatör Lig’de iyi işler yapacaklarının altını çize Başkan Hasan Özkan, Karasuspor’un büyük bir camia olduğunu belirtti. Özkan, “Biz hayal satmadan, ayakları yere basan bir ekip oluşturduk. Bu çerçevede emin adımlarla başarıya yürüyeceğiz. Taraftarımız ve Karasu halkı bizim arkamızda durduğu sürece de bizi kimse yıkamaz. Allah’ın izni ile Karasu’yu hak ettiği yere getirmek için elimizden geleni yapacağız” vurgusunu yaptı.

Ramazan Marmara’nın haberi