Bugüne kadar çok yönetim ve başhekim geldi geçti. Çalışan oldu, çalışmayan oldu tartışılır. Emek veren ve çalışan herkese teşekkürü bir borç biliriz. Fakat...
KÖŞE YAZISININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN buraya TIKLAYIN
Editör: Karasu Haberleri
Bugüne kadar çok yönetim ve başhekim geldi geçti. Çalışan oldu, çalışmayan oldu tartışılır. Emek veren ve çalışan herkese teşekkürü bir borç biliriz. Fakat...
KÖŞE YAZISININ TAMAMINI OKUMAK İÇİN buraya TIKLAYIN