Volkan Yıldız son yolculuğuna uğurlandı Volkan Yıldız son yolculuğuna uğurlandı

Karasu’nun sevilen simalarından Volkan Medya sahibi Volkan Yıldız, 42 yaşında hayata veda etti. Edinilen bilgiye göre; Çarşamba akşamı Karasu’da organize ettiği tiyatro oyunundan sonra rahatsızlanan ve Karasu Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Yıldız, buradaki tedavisinin ardından sabaha karşı evine döndü.

Öğle saatlerinde kendisinden haber alamayan Yıldız’ın arkadaşı evine gitti ve içeriden telefon sesi gelmesi üzerine ağabeyine haber verdi. Eve gelen ağabey ve arkadaşı içeriye girdiklerinde ise Volkan Yıldız’ı yerde hareketsiz halde buldu. Karasu Devlet Hastanesi’ne kaldırılan ve burada yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamayan Yıldız’ın ani vefatı ise sevenlerini derinden üzdü. Haberi alan Yıldız’ın yakınları ise hastaneye akın etti ve acı haberle herkes yıkıldı.

İlk yapılan incelemede Volkan Yıldız’ın kalp krizi geçirdiği öğrenildi. Yıldız'ın cenazesi Cuma namazına müteakip Karasu Merkez Camii’nden kaldırılarak Karasu Merkez Mezarlığı’na defnedilecek. Biz de Karasu Haberleri İnternet Medyası ve Öncü Karasu Gazetesi olarak Yıldız’a Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabır dileriz.

Güler Çınasoğlu'nun haberi