Saadet Partisi Karasu Belediye Başkan Adayı Oğuzhan Coşkun, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Coşkun, kadınların sevgi, fedakarlık, hoşgörü ve duyarlılığın simgesi olduğunu, huzurlu, sağlıklı ve çağdaş bir toplumun mimarları olduğunu söyledi. Coşkun mesajının devamında şu ifadelere yer verdi:

“Gerek inancımızda, gerek kadim geleneklerimizde saygın bir yeri bulunan kadınlarımızın sosyal ve siyasal hayatta daha ileri konumlarda yer almalarının müspet sonuçları yetiştirdikleri nesillere de aksedecek ve aziz milletimiz yürümekte olduğu muasır medeniyet yolunda daha emin adımlar atabilecektir. Kadınlarımızın sahip olduğu her hak, özünde milletimizin tüm fertleri için büyük bir ümit kaynağıdır.

Çünkü toplumsal huzur bir annenin, bir eşin kalbindeki huzurla yakın alakalıdır ve kadınların nail olduğu haklarla birlikte demokrasimiz güçlenerek daha sağlıklı işler hale gelecektir. Dolayısıyla kadının ihmal edildiği bir toplumun varlığını sağlıklı bir şekilde sürdürmesi mümkün değildir. Bu vesileyle, kadına yönelik cinsiyet ayrımcılığının sona erdiği, şiddetin önlendiği ve kadınların yönetimin her aşamasında ve hayatın her alanında daha çok temsil edildiği daha güzel bir dünya ümidiyle tüm vefakar analarımın ve bacılarımın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum.

Oğuzhan Coşkun 8 Mart Dünya Kadınlar Günü F1

Oğuzhan Coşkun 8 Mart Dünya Kadınlar Günü F3

Oğuzhan Coşkun 8 Mart Dünya Kadınlar Günü F2

Oğuzhan Coşkun 8 Mart Dünya Kadınlar Günü F4