Haber Detayı
12 Şubat 2020 - Çarşamba 16:21 Bu haber 2307 kez okundu
 
Terminale yeni düzen
Karasu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü koordinesinde, Karasu Terminali’nde çevre düzenleme çalışmaları başlatıldı. Ayrıca terminale yeni sistem de entegre edilecek.
GÜNDEM Haberi
Terminale yeni düzen

Karasu Belediyesi, Karasu Terminali’nde çevre düzenleme çalışmaları başlattı. Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin ilçe terminali çevresinde başlattığı kaldırım ve çevre düzenleme çalışmaları hakkında bilgi veren Belediye Başkanı İshak Sarı, “İlçemiz genelinde birçok alanda başlattığımız çalışmalar devam ediyor. Bu kapsamda terminal iç bölümünde ve çevresinde önemli hizmetleri hayata geçiriyoruz. Ayrıca mevcutta bulunan düzene otomasyon sistemini de eklemeyi planlıyoruz. Genel yapıyı göz önünde bulundurduğumuzda güzel bir düzenleme yapacağımızı söyleyebiliriz. Hava şartlarının olumlu gitmesi durumunda çalışmalarımızı hızlandırıp hizmetlerimizi bir an önce tamamlamayı planlıyoruz” dedi.  

 

En iyi hizmeti vereceğiz

 

Başkan Sarı, “İlçe terminalimizden yararlanan vatandaşlarımızın, esnaflarımızın ve şoför kardeşlerimizin konforlu şekilde hizmet alabilmeleri için başlatılan düzenleme çalışmalarında önemli aşamalar kaydedildi. Düzenleme çalışmalarını ekiplerimiz planlanan program çerçevesinde en kısa sürede tamamlayacaktırlar. Bu vesileyle hayata geçirdiğimiz çalışmaların ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

ÇALIŞMALARA AİT FOTOĞRAFLAR:

 

Kaynak: (KH) - KarasuHaberleri.com Editör: Nevtan Angün
Etiketler: karasu, karasu terminali, karasu belediyesi, düzenleme
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Terminale yeni düzen
Terminale yeni düzen
Terminale yeni düzen
Terminale yeni düzen
Terminale yeni düzen
Yorumlar
Haber Yazılımı