Muhsin Turhan'ın "Terör(İs)rail!" başlıklı köşe yazısı

Her şey Erdoğan'ın Netenyahu'ya “Kasapsın, katilsin” demesiyle başladı!

Netenyahu kendisini sürekli tehdit eden Erdoğan'a (!) yakında Türkiye, İran ve Katar'da Hamas liderlerine saldıracağını açıklamasıyla başladı! Önce ülkemiz askerlerine yapılan saldırılar ve on iki askerimizin şehadeti ile İsrail intikam almaya başladı.

Erdoğan bu olaydan sonra ülkemizde Mossad ajanlarına yönelik operasyonlara başladı. Ülkemizde yaklaşık 30 Mossad ve bağlantılı ajanlar tutuklandı. İsrail durmadı!

2 Ocak'ta Lübnan'da Hamas'ın üst düzey liderlerine suikast düzenledi. 6 üst düzey insan şehit edildi! Daha bu olayın şokunu yaşarken İran'da Kasım Süleymani’yi anma gününde yapılan bombalı saldırıda 103 kişi şehit edildi!

Tam da İran Cumhurbaşkanının ziyaretine denk gelen bu saldırı İran Cumhurbaşkanının ziyaretini başka bir tarihe ertelenmesiyle sonuçlandı!

Bütün bu olayların arkasında kimin olduğunu herkes biliyor!

Tabi ki İsrail!

İsrail Gazze bataklığında kaybettiği prestijini düzeltmek adına hem kendini kurtarmaya çalışırken hem de Türkiye, İran ve Lübnan'ı savaşın içine çekmek istiyor!

Böylece büyük savaş çıkartarak Amerika'yı da savaşın içine çekerek kendi ile birlikte herkesi batırmak istiyor!

İsrail kimdir? Çapı nedir? Pkk nedir? Çapı nedir?

Hem Gazze'de hem de ülkemizdeki her iki gücün arkasında Amerika vardır! Amerika bu iki “şer” cephesini para ve silah desteği ile beslerken (!) biz ülke olarak Amerika ve İsrail'e hala ciddi bir tepki veremiyoruz!

İsrail'e bağırıp kızarken diğer taraftan ülkemizden İsrail'e gemiler malzeme taşımaktadır. Diğer tarafta Amerika pkk'ya Her türlü desteği vermeye her zamanki gibi devam ediyor.

Oysa bu iki “şer” örgütü durduracak büyük bir koz var elimizde! Kürecik ve İncirlik! Buraları kapatmak için neyi bekliyoruz?

Bir avuç Gazzeli İsrail’e Gazze’yi dar ederken biz hala dik duruş sergileyemiyoruz! Artık Amerika'ya, İsrail'e yeter demeyecek miyiz? Bir avuç Gazzeli’nin dünyaya gösterdiği dik duruş sergileyemeyecek miyiz?

Kimden korkuyoruz? Kimden çekiniyoruz? Bizler tarihini şehit kanlarının üzerine kurmuş şehit çocuklarıyız! Korkaklık bizim kanımızda yoktur. Amerika ve İsrail terör devletlerine artık yeter demek için neyi bekliyoruz?